صادرات به روسیه،قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،ترکمنستان،بلاروس،اکراین
حمایت از تولیدملی

تولید ملی      (national  product)

تولید ملی یک اصطلاح اقتصادی مهم می باشد و به این معنی می باشد : ارزش کالا و خدمات تولید شده در یک کشور در یک دوره زمانی مشخص .

این شاخص یعنی تولید ملی به دو نوع تولید خالص ملی و تولید نا خالص ملی تقسیم می شود . اگر هزینه تولید را از ارزش تولید کم کنیم تولید خالص  ملی و اگر هزینه تولید را از  ارزش تولید کم نکنیم تولید نا خالص ملی به دست می اید .

biziran24

تولید خالص ملی یکی از شاخص های میزان رشد و توسعه اقتصادی یک کشور است . رشد و توسعه اقتصادی یک کشور دارای مزایا و امتیازات فراوانی برای کشور ها دارد . از جمله این مزایا قدرت اقتصادی و توان جذب درآمدهای ارزی می باشد .به همین دلیل تمام کشورهای دنیا به دنبال رشد و توسعه اقتصادی از طریق حمایت و افزایش تولید ملی و صادرات این تولیدات به سایر کشورها هستند .

با توجه به مطالب گفته شده در بالا مشخص است که تولید ملی ، صادرات و نهایتا رشد و توسعه اقتصادی در تمام کشورهای دنیا جزء مهمترین ودر راس برنامه های اقتصادی می باشد .


در همین راستا گروه تجاری بیزایران24 بنا به احساس  وظیفه و رسالتی که در خود دیده است بر آن شده است تا گامی موثر و مفید در جهت حمایت از تولید ملی و نهایتا رشد و توسعه اقتصادی کشور بردارد .

ما با تکیه بر توان متخصصان و کارشناسان خود با ارائه خدمات تخصصی خود به شرح زیر توان خود

را در جهت حمایت از تولید ملی به کار بسته ایم :

§        مشاوره تجاری با محوریت صادرات به کشورهای مختلف

§        مشاوره بازاریابی در کشورهای مختلف برای کالاها و خدمات مختلف با پتانسیل صادراتی

§        مشاوره شرکت در نمایشگاههای بین المللی

§        معرفی ، شناساندن و بازاریابی محصولات تولید داخل در کشرهای مختلف از طریق ثبت اگهی روی وب سایت تخصصی Biziran24.com با موضوعیت صادرات

§        مشاوره تخصصی در زمینه سرمایه گذاری در بخشهای مختلف تولید

§        ارائه مشاوره های تخصصی رایگان


تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت بیز ایران24 محفوظ می باشد ©

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس