صادرات به روسیه،قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،ترکمنستان،بلاروس،اکراین
صادرات به روسیه

صادرات به روسیه

صادرات به روسیه از ایران

صادرات محصولات ایرانی به روسیه نسبت به سالهای قبل از پیشرفت خوبی برخوردار نبوده است. بکار گیری متدهای بروز در تجارت با روسیه و کشورهای روس زبان باعث خواهد شد تا آمار صادرات به کشورهای روس زبان((CIS در سال جاری و سالهای آتی روندی رو به رشد داشته باشد.

روسیه بزرگترین کشور جهان از لحاظ جغرافیایی و صد و پنجاه میلیون جمعیت میتواند یکی از بهترین بازارهای هدف برای محصولات ایرانی باشد.با در نظر گرفتن این نکته که چین بعنوان همسایه روسیه فروش بالایی را در این کشور انجام میدهد ولی بعلت کیفیت پایین کالا هایی چینی آمار چند ساله تجارت با چینی ها نارضایتی روسها را در پی داشته است.تولید کنندگان ایرانی با بسته بندی صادراتی مناسب پیاده کردن یک استراتژی صادراتی بروز میتوانند براحتی به بازارهای کشورهای روس زبان دست پیدا کنند.از جمله مشکلاتی که بر سر راه تولید کنندگان وجود داشته و دارد وجود واسطه گران و دلالان قفقازی است که باعث تیره شدن دید تولید کنندگان ایرانی و روسی نسبت به هم شده است.این واسطه گران با قرارگرفتن بین فروشنده و خریدار تضمین کننده بخشهایی از کار میشوند و بعد از ایجاد اعتماد خریدهایی را در تناژ بالا انجام میدهند و دیگر پولی به فروشنده برنمی گردانند.برای همین اغلب وقتی صحبت تجارت با روسها به وسط می آید تولید کنندگان و بخصوص صادر کنندگان از خاطرات بد صادرات به روسیه صحبت میکنند، در صورتی که با جستجوی دقیق و استعلام شرکت خریداررا از طریق سازمانهای دولتی مثل سفارت جمهوری اسلامی ایران در این کشورها بدست آورد.بدلیل سخت بودن زبان روسی بکار گیری از مترجمان معتبر تجاری در این زمینه میتواند بسیار موثر واقع شود.

صادرات به قزاقستان از ایران

تولید کننده ایرانی با درنظر داشتن این نکته مهم که ایجاد یک محصول صادراتی نیازمند شناخت کشوربازارهدف است که از طریق مطالعه و سفر همراه با هیئت های تجاری یا بازدید از نمایشگاهها بین المللی بدست می آید.

کشورهای روس زبان نیز از آداب و رسوم تجارت خود برخوردار هستنند.شناخت فرهنگ و سنن این کشورها با ما کمک میکند تا بتوانیم درفروش کالاهای ایرانی به آنها موفقتر عمل کنیم. یک تولید کننده حتما روی بسته بندی محصولات خود از زبان روسی استفاده کند چون روسها اغلبا زبان انگلیسی ضعیفی دارند.توضیحات به زبان روسی روی بسته بندی محصولات صادراتی احترام به خریدار و در نهایت باعث میشود مشتریان بیشتری بسمت شما بیاییند.


ایجاد یک کالای صادراتی جهت بازارهای کشور روسیه و کشورهای روس زبان که دارای کیفیت قابل رقابت با کشورهای چین،ترکیه و هند باشد نیز بسیار مهم است.بررسی محصولاتی که تولید داخلی آنها زیاد است جهت تبدیل به یک کالای صادراتی مانند منسوجات چرم میتواند با قیمتی مناسب و رقابتی در بازارهای روسیه و کشورهای روس زبان بفروش برسد.

گروه مشاوره و بازاریابی بین الملل بیزایران24 بعنوان یکی از گروه های مطرح در زمینه مشاوره تجارت با روسیه و کشورهای روس زبان با مشاوره های تخصصی به شما کمک میکند تا بهترین و ایمنترین مسیر تجارت با روسیه و کشورهای روس زبان را در پی بگیرید.

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت بیز ایران24 محفوظ می باشد ©

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس