صادرات به روسیه،قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،ترکمنستان،بلاروس،اکراین
بسته بندی صادراتی

بسته بندی

بسته بندی صادراتی

لازمه ضروری وبسیار مهم شناساندن یک محصول و همچنین نگهداری ان از تولید تا مصرف بسته بندی است.بسته بندی هر محصول نیاز به طراحی دقیق براساس نوع کالا وعوامل بسیار دیگری از جمله سلیقه بازار ان محصول میباشد که باید ارزیابی و تعیین میزان کارائی شود .

به طور کلی وظیفه بسته بندی محافظت از کالا میباشد  و کلیه کالاهای تولیدی از مواد غذایی گرفته تا محصولات پتروشی  درگیر و نیاز مند طراحی بسته بندی متناسب با نوع محصول میباشند .

بسته بندی علاوه بر داشتن فاکتورنگهدارنده و محافظت کننده بودن بایستی همراه با طرحهای گرافیکی جذاب و همچنین برچسبهای دقیق نشان دهنده خواص و ترکیبات محصول بتواند تمام اطلاعات مربوط به محصول را به مشتری به راحتی با وضوح کامل منتقل کند .

بسته بندی صادراتی

طراحی فیزیک بسته بندی و طرحهای گرافیکی استفاده شده در بسته بندی از مراحل طراحی بسته بندی میباشد که ارتباط تنگاتنگی با طراحی محصول دارد به طوریکه طراحی محصول از زیرمجموعه های طراحی یک محصول میباشد .

بسته بندی خوب وبا کیفیت ومطابق استاندارد برای هر محصول یک فاکتور حیاتی و تعیین کننده در تعیین میزان سهم بازار ان محصول میباشد .به طوریکه محصولاتی  با کیفیت خوب با بسته بندی بد و بی کیفیت توان رقابت و ماندن در بازار را خیلی زود از دست میدهند .

بسته بندی صادراتی

متاسفانه ضعف در صنایع بسته بندی در سالهای گذشته در کشور باعث شده که محصولات با کیفیت تولیدی ایران عزیزمان بازارهای بین المللی زیادی را در زمینه بسیاری از محصولات صادراتی از دست بدهند.

همین مسئله گروه تجاری بیز ایران 24 را بر آن داشت تا دست به مطالعه و تحقیق و پژوهشهای بسیاری در زمینه بسته بندی محصولات زده واماده ارائه مشاوره بسته بندی محصولات از جمله ارائه مشاوره طراحی بسته بندی و مشاوره اجرایی بسته بندی و مشاوره خرید ماشین الات بسته بندی باشد .

گروه بیز ایران 24 با رویکردی تخصصی وبا شفافیت و سرعت عمل در زمینه مشاوره بسته بندی محصولات به دنبال این است تا نقش  بسزایی  در بدست اوردن جایگاه واقعی محصولات ایرانی در بازارهای بین المللی ایفا کند .اینده از ان محصولات با کیفیت ایرانی است .

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت بیز ایران24 محفوظ می باشد ©

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس