صادرات به روسیه،قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،ترکمنستان،بلاروس،اکراین
سرمایه گذاری

سرمایه گذاری(investment)

مشاوره سرمایه گذاری

به طور کلی سرمایه گذاری به معنی پول خرج کردن و هزینه کردن در یک پروژه که میتواند در بخشهای مختلف مثل مسکن و تجارت ویا تولید رخ دهد،به منظور برگشت پول اولیه وسود مورد انتظار میباشد.

هزینه کردن یا به نوعی پول گذاشتن در یک کسب و کار نیازمند تجزیه و تحلیل و بررسی های دقیق می باشد تا ریسک برگشت سرمایه و سود را به حداقل رساند.انتخابهای بدون تجزیه و تحلیل کارشناسی در بخش سرمایه گذاری می تواند ریسک بالایی داشته باشد و احتمال وقوع ضررهای مالی بسیار زیاد خواهد بود . به همین منظور موسسات و ارگانهای دولتی و خصوصی در بخش سرمایه گذاری ،به صورت تخصصی امر تجزیه و تحلیل فرصتهای سرمایه گذاری را انجام داده و با ارائه مشاوره های تخصصی به کمک علاقه مندان سرمایه گذاری در بخشهای مختلف امده اند وبا ارائه مشاوره های تخصصی  و معرفی فرصتهای سرمایه گذاری تا حد امکان ریسک سرمایه گذاری را به حداقل رسانده اند .

مشاوره سرمایه گزاری

شورای عالی مناطق ازاد تجاری ،صنعتی وویژه اقتصادی پرچمدار این امر بوده و با معرفی فرصتهای بالقوه و بکر سرمایه گذاری بستری امن ومطمئن را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوجود اورده است.

گروه ترنج گلبانگ پارسه ایرانیان با نام تجاری بیزایران24 دارای سابقه درخشان در امر تجارت بین الملل ،علی الخصوص صادرات به کشورهای CISمی باشدوبا توجه به  پتانسیل بالای بازارهای این کشورها برای جذب محصولات با کیفیت ایران عزیزمان،اقدام به ارائه مشاوره تخصصی سرمایه گذاری در بخش صادرات به کشورهای CISنموده است.

در زمینه معرفی فرصتهای سرمایه کذاری در بخش تولید نیز گروه مشاوران بیزایران 24اماده ارائه مشاوره درزمینه معرفی فرصتهای بکر سرمایه گذاری در بخش تولید به سرمایه گذاران داخلی و خارجی میباشد .

 

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت بیز ایران24 محفوظ می باشد ©

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس