صادرات به روسیه،قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،ترکمنستان،بلاروس،اکراین
درباره ما

 • به وب سایت تجاری بیزایران24 خوش آمدید!

  شرکت "ترنج گلبانگ پارسه ایرانیان"،

  گروهی پیشرو و فعال با نام تجاری بیزایران24 در عرصه  بازاریابی داخلی و بین الملل است. سابقه فعالیت گروه بیزایران 24در زمینه های مختلف بازرگانی داخلی و بین الملل توانسته است ، به عنوان يكي از موفقترين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات صادراتي در بخش های مختلف مواد غذايي و مصالح ساختماني و صنایع دستی،مواد معدنی،اقدامات شایسته ای را در کارنامه کاری خود ثبت نماید.وب سایت بیزایران24 وب سایت رسمی شرکت ترنج گلبانگ پارسه ایرانیان است. یکی از اهداف والای گروه بیزایران24 معرفی محصولات تولید کنندگان و خدمات شرکت ها در زمینه تجارت داخلی و بین الملل فعال هستند می باشد. در همین راستا متخصصین بیزایران24 ،با جمع آوری تجارب یک دهه خود، وب سایت بیزایران24 را جهت حمایت از تولید ملی و توسعه صادرات کشورعزیزمان راه اندازی کرده اند.

  امروزه عرصه تجارت بین الملل بسیار گسترده و متنوع است.موفقیت در بازارهای داخلی و بین الملل نیازمند بکاربستن متدهای بروز و هدفمند است. یکی از این متدها نحوه صحیح و تخصصی معرفی یک کالا در عرصه بین الملل می باشد.گروه بیزایران 24 با اندیشه راسخ، تخصص،شفافیت و سرعت عمل کنار مشتریان خود ایستاده و آنها را در پشتیبانی میکند.

  از دیگر زمینه های فعالیت متخصصین گروه بیزایران24 ،مشاوره تجاری،مشاوره سرمایه گذاری،حمل و نقل بین المللی وامورگمرکی،بازاریابی داخلی و بین المللی،مشاوره شرکت در نمایشگاها،نشست در میز مذاکرات و عقد قرارداد،اعتبارسنجی شرکتهای طرف قرارداد می باشد.

  امید که بتوانیم در زمینه حمایت از تولید ملی و توسعه صادرات محصولات غیرنفتی موثر واقع شویم،همچنین دست یاری دهندگان را در این مهم به گرمی می فشاریم.

  با احترام به شما و حرفه شما،

  گروه بیزایران 24

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت بیز ایران24 محفوظ می باشد ©

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس